آشنایی با گروه ایران در مقدماتی جام جهانی 2022

جام جهانی یکی از بزرگترین مسابقات فوتبالی در دنیاست که هر چهار سال یک بار برگزار می شود. رسیدن تیم های ملی فوتبال به جام جهانی نه تنها برای بازیکنان مهم است، بلکه هواداران نیز دست کمی از آن ها ندارند و مشتاق تماشای بازی های فوتبالی در این دوره از مسابقات هستند.

تیم ملی ایران نیز به دنبال آن است تا در مسیر رسیدن به جام جهانی 2022 موفق عمل کند و در این تورنمنت بزرگ حضور داشته باشد. قرعه کشی مقدماتی جام جهانی انجام شده است و رقیبان ایران مشخص گردیده اند. با ما همراه باشید، تا شما را با گروه ایران در مقدماتی جام جهانی 2022 آشنا سازیم.

 

2 حریف تیم ملی فوتبال ایران محروم از میزبانی در انتخابی جام جهانی

 

 

تیم ملی فوتبال ایران در مسیر جام جهانی 2022

قلب میلیون ها ایرانی به عشق صعود تیم کشورشان به مسابقات جام جهانی می تپد. تیم ایران در رقابت های مقدماتی با مشکلاتی رو به رو شد و سرمربی خود را از دست داد که به دنبال آن، دراگان اسکوچیچ هدایت تیم ملی را برعهده گرفت.

این مشکلات در زمان بازی هایی به این مهمی، ضعف ساختار مدیریتی فوتبال ما را می رساند که بدون هیچ گونه بررسی دقیق و آگاهانه ای اجازه حضور افراد را به این تیم صادر می کنیم.

ایران در رقابت های جام جهانی بارها حضور داشته است و با پیروزی برابر مراکش و کسب نتیجه مساوی در برابر پرتغال در جام جهانی اخیر، نام و نشان خوبی را از خود به جای گذاشته است. همچنین ایران در رده اول تیم های ملی فوتبال آسیا قرار دارد که باید از این عنوان خود نیز دفاع کند و مسابقات را با پیروزی به پایان برساند. حال پس از قرعه کشی های مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 رقیبان ایران مشخص گردیده اند که در ادامه شما را به طور کامل با آن ها آشنا خواهیم ساخت.

 

 

 

رقیبان تیم ملی فوتبال ایران در مقدماتی جام جهانی 2022

براساس قرعه کشی انجام شده برای رقابت های مقدماتی جام جهانی، ایران با تیم های عراق، بحرین، هنگ کنگ و کامبوج هم گروه است که عراق و بحرین اصلی ترین رقیبان ایران در این مسابقات به حساب می آیند.

هنگ کنگ و کامبوج نیز از حریفان ضعیف محسوب می شوند که چندان قدر نیستند و این ها را رنکینگ جهانی و نتایج به دست آمده در بازی هایشان مشخص می کند. حال در ادامه با این تیم های فوتبال و رقیبان ایران در رقابت های مقدماتی جام جهانی بیشتر آشنا خواهید شد. که البته می توانید با مراجعه به بخش خرید لباس تیم ملی ایران، لباس این تیم را تهیه و خریداری کنید.

 

 

تیم ملی ایران

 

تیم ملی فوتبال عراق

رقیب همیشگی ایران که در مقابل ایران نیز خوب نتیجه می گیرد، به دنبال آن است تا از این گروه صعود کند و نیمی از راه برای رسیدن به جام جهانی فتح کند. عراق بازیکنان با استعدادی دارد که اگر درست و به موقع از آن ها استفاده شود، هر تیمی را در کسب نتیجه به دردسر می اندازند.

این تیم بارها در رقابت های مقدماتی جام جهانی حضور پیدا کرده است و باید تیم ملی ایران، این تیم را شکست دهد زیرا سخت ترین رقیب او در این گروه به حساب می آید.

سرکو کاتانچ هدایت تیم ملی عراق را برعهده دارد که تیم خود را در ورزشگاه بصره برای رقابت با ایران به میدان می فرستد. ایران و عراق بارها مقابل هم قرار گرفته اند و ایران در 3 دیدار آخر موفق به کسب پیروزی مقابل این تیم نشده است.

 

تیم ملی فوتبال عراق

 

تیم ملی فوتبال بحرین

دومین حریفی که برای برد در مقابل آن در مقدماتی جام جهانی 2022 باید تلاش کرد، تیم ملی فوتبال بحرین است. این تیم نیز در مقابل ایران انگیزه دارد و نباید به خاطر نتایج ضعیفی که در همین چند مدت کوتاه در دیگر رقابت ها به دست آورده است، آن را دست کم گرفت.

سرمربی تیم ملی بحرین هلیو سوسا است که قبل از آمدن به این تیم، هدایت تیم ملی جوانان کشور خودش یعنی پرتغال را برعهده داشته است. بحرین چند سالی است که در دیدارها و رقابت ها نتایج چندان خوبی کسب نمی کند و همین امر سبب شده تا لژیونر نیز زیاد نداشته باشد.

 

تیم ملی فوتبال بحرین

 

تیم ملی فوتبال هنگ کنگ

هنگ کنگ یک رقیب نه چندان قدر در مقدماتی جام جهانی 2022 برای ایران است که می تواند با کسب تمام امتیازات در مقابل این تیم راه صعود خود را هموار سازد. هنگ کنگ در رده بندی جهانی نیز رتبه 141 را داراست که جزو تیم های ضعیف به شمار می رود.

سرمربی این تیم میسکو پاتلیانن است که در کارنامه مربی گری خود، هدایت تیم ملی فنلاند و تیم های باشگاهی اسکاتلند را برعهده داشته است. هنگ کنگ در بازی ها و مسابقاتی که با ایران برگزار کرده، نتایج مطلوبی را کسب نکرده است.

تیم ملی فوتبال هنگ کنگ

 

تیم ملی فوتبال کامبوج

کامبوج نیز در این گروه قرار دارد که ایران در مقدماتی جام جهانی باید با این تیم به رقابت بپردازد. رنکینگ کامبوج در فیفا قابل قیاس با ایران نیست و این تیم در رده 169 جهان قرار دارد. به نظر می رسد، ایران مقابل این تیم بازی های راحتی را انجام خواهد داد، البته هیچ چیز در فوتبال قطعی نیست و همه چیز با سوت پایان بازی مشخص می شود.

کامبوج در مسابقات فوتبال با یک سیستم دفاعی پا به میدان می گذارد که تیم ملی ما باید راه نفوذ در مقابل دفاع چند لایه کامبوج را پیدا کند و گل های خود را به ثمر برساند.

 

تیم ملی فوتبال کامبوج

 

تیم ملی ایران می تواند به راحتی تیم های قرار گرفته در این گروه را شکست دهد و به مرحله های بعدی صعود کند. تنها باید برنامه ریزی دقیق همراه با بازی های تدارکاتی برای این تیم در نظر گرفته شود تا نه تنها در این مرحله بلکه دیگر رقبای خود را در مرحله بعدی شکست دهد و صعودی بی اما و اگر به جام جهانی داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه