امکان ارسال فوری نیز فراهمه و امکان چاپ اسم و شماره نیز فراهمه

10 الی 13

15 الی 18

امکان خرید 24 ساعته از برادران اسپورت هست ولی پشتیبانی فقط در ساعات اداری فروشگاهه و در ساعات غیر اداری فقط پیام بدید .

چرا رنگ لباس استقلال آبی است؟

چرا رنگ لباس استقلال آبی است؟

باشگاه استقلال را همه به خوبی می شناسند و سال هاست در فوتبال ایران می درخشد. این تیم به دلیل کسب عناوین مختلف در آسیا و لیگ های مختلف ایران، از محبوبیت بالایی برخوردار است و یکی از تیم های پرطرفدار در آسیا به حساب می آید. در همه جا استقلال را با لباس آبی می شناسند و هواداران این تیم نسبت به خرید لباس خوشرنگ استقلال اقدام می کنند اما چرا رنگ لباس استقلال آبی است؟

در ادامه مقاله با تاریخچه این باشگاه بزرگ و دلایل انتخاب رنگ آبی لباس استقلال مطالبی را ارائه خواهیم داد، پس اگر از هواداران دو آتیشه این تیم هستید ما را تا پایان همراهی کنید.

 

تاریخچه باشگاه بزرگ استقلال تهران

باشگاه استقلال قدمتی دیرینه دارد و یک باشگاه نامدار و محبوب در بین مردم است. در سال 1324 باشگاه استقلال فعالیتش را شروع کرد، اما نه با نام استقلال بلکه با فعالیت و نام کلوپ دوچرخه سواران. این نام تا چهار سال دوام داشت تا اینکه در سال 1328، به تاج تغییر یافت. نام تاج سال ها باقی ماند و عناوین مختلفی با آن کسب شد.

با پیروزی انقلاب اسلامی این باشگاه و صاحبان آن تصمیم گرفتند که نامی از دستاوردهای انقلاب را برای این تیم انتخاب کنند که سرانجام در سال 1358 نام باشگاه و تیم تاج به استقلال تغییر یافت که در همه این دوران، رنگ اصلی لباس استقلال آبی بود اما در ادامه همراه باشید تا به موضوع “چرا رنگ لباس استقلال آبی است؟” بپردازیم.

 

طرفداران استقلال چقدر هستند؟

 

دلایل انتخاب رنگ آبی برای لباس استقلال

چرا رنگ لباس استقلال آبی است؟ این تیم در دوره های مختلف لباس با طرح های متنوعی را بر تن کرده که در همه آن ها، رنگ آبی به عنوان رنگ اصلی به کار رفته است. دلیل انتخاب رنگ آبی برای لباس استقلال می تواند دلایل زیادی داشته باشد که به بنیان گذاران این تیم بر می گردد. اما شاید یکی از دلیل های اصلی انتخاب رنگ لباس به روانشناسی رنگ ها برگردد.

رنگ آبی زمینه ساز آرامش است و هدف از بازی و ورزش نیز همین موضوع می باشد که فوتبال، هوادار و بازیکن را به آرامش برساند که این کار از طریق تخلیه انرژی صورت می گیرد. این موضوع می تواند به عمده ترین و اصلی ترین دلیل انتخاب رنگ لباس استقلال تبدیل شود.

 

تغییرات ایجاد شده در لباس استقلال در طول تاریخ باشگاه

همان طور که در قسمت قبلی نیز ذکر شد، رنگ لباس استقلال آبی است و با آبی پوشان پایتخت نیز خطاب می شوند. آبی تیره را به عنوان اولین رنگ لباس استقلال ثبت کرده اند و این رنگ به جزئی از استقلال تبدیل شد، بعد از آن تغییراتی در ظاهر لباس ها به کمک رنگ سفید ایجاد شده، اما رنگ آبی زمینه اصلی را تشکیل می دهد.

آبی تیره، روشن و یا ترکیبی از این ها به هویت استقلال تبدیل شده است که قهرمانی آسیا را با لباس فیروزه ای خود به دست آورده است، اما امروزه در مسابقات کمتر از این رنگ استفاده می کند و رنگ های آبی تیره و روشن تم اصلی لباس ها می باشد.

این تیم تا مدت ها با لباس های آبی با آستین سفید پا به مسابقات می گذاشت و هم اکنون نیز در برخی از فصل ها از این ویژگی استفاده می کنند. تغییرات در ظاهر شورت لباس ها  نیز وجود داشته که از رنگ سفید به مشکی و در نهایت به آبی ختم شده است.

سادگی لباس ها نیز تغییر کرده اند و با ایجاد خطوط و به کار بردن رنگ مشکی در برخی از قسمت های لباس، زیبایی قابل توجهی را به وجود آورده اند که طراحان در بعضی از فصل های مختلف لیگ، جلوی لباس استقلال را به صورت شطرنجی طراحی می کنند که به یک طرح زیبا تبدیل می شود.

خرید لوازم تیم مورد علاقه از کارهایی است که هواداران متعصب انجام می دهند، اگر شما نیز طرفدار استقلال هستید می توانید برای خرید لباس استقلال به فروشگاه اینترنتی برادران اسپرت مراجعه کنید.

 

لباس اول استقلال آسیایی 1399 (آبی)

لباس اول استقلال آسیایی 1399 (آبی)

 

خرید ساده و راحت لباس استقلال

هواداران معمولا به دنبال آن هستند تا نشانه ای از تیم مورد علاقه خود را به همراه داشته باشند، به همین دلیل ملزوماتی چون پیراهن، لباس، پرچم و …  تیم محبوب خود را خریداری می کنند. استقلال طرفدارهای دو آتیشه زیادی دارد که به دنبال آن هستند با لباس و ملزومات این تیم در برخی از اماکن ورزشی، خیابان و … ظاهر شوند که ما به این عزیزان توصیه می کنیم، خرید لباس استقلال را از فروشگاه اینترنتی برادران اسپرت به راحتی و بدون دغدغه در هر ساعت از شبانه روز انجام دهند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

Main Menu