امکان ارسال فوری نیز فراهمه و امکان چاپ اسم و شماره نیز فراهمه

10 الی 13

15 الی 18

امکان خرید 24 ساعته از برادران اسپورت هست ولی پشتیبانی فقط در ساعات اداری فروشگاهه و در ساعات غیر اداری فقط پیام بدید .

لباس دربی استقلال چیست و در چه بازی‌هایی مورد استفاده قرار می‌گیرد؟ این شاید سؤالی باشد که ذهن شما را نیز به خود مشغول کرده باشد. به‌طورکلی، لباس دربی به لباس‌هایی گفته می‌شود که تیم استقلال آن را برای بازی فوتبال بین تیم‌های فوتبالی موجود در پایتخت بر تن می‌کند و این مصاف معمولاً مقابل تیم پرطرفدار پرسپولیس است. برای هواداران استقلالی بازی بین این دو تیم خاص از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. جدیدترین بازی که بین تیم استقلال و پرسپولیس به‌عنوان مسابقات دربی صورت گرفت، دربی ۹۸ ام بود که مربوط به سال ۱۴۰۰ است. به لباسی که استقلال در این بازی‌ها بر تن می‌کند، لباس دربی استقلال گفته می‌شود. این لباس استقلالی که توسط برند مجید برای تیم طراحی گردیده بود، بسیار مورد استقبال هواداران قرار گرفت. این لباس به رسم دیرین لباس‌های استقلالی به رنگ آبی طراحی شده‌است که بر روی آن طرح‌های گرافیکی خاصی به‌صورت پس‌زمینه وجود دارد و آرم برند مجید و لوگو تیم استقلال نیز بر روی لباس دربی استقلال دیده می‌شود. از آن‌جا که معمولاً بازی‌های دربی از جمله رقابت‌های فوتبالی پرطرفدار است و بیشترین تماشاچی را شامل می‌شود، معمولاً اسپانسر‌های زیادی علاقه‌ دارند که نام برند یا محصول خود را بر روی لباس‌های تیمی داشته باشند. بر روی لباس دربی استقلال نیز تعداد زیادی از این اسپانسر‌ها وجود دارد. شما می‌توانید لباس هواداری دربی استقلال را از سایت ما با چاپ یا بدون چاپ اسپانسر‌ها تهیه نمایید.

خرید لباس دربی استقلال

خرید لباس دربی استقلال را می‌توانید به دو صورت حضوری و غیرحضوری انجام دهید. اگر شما نیز مانند بسیاری از افراد ترجیح می‌دهید خرید غیرحضوری را انتخاب کنید و از طریق سایت خرید لباس دربی استقلال را انجام دهید به شما توصیه می‌کنیم در ابتدا دقت کنید که برای انجام سفارش خود سایت معتبر و قابل‌اطمینانی را انتخاب نمایید. مسئله دیگری که در خریدهای غیرحضوری اهمیت دارد، انتخاب دقیق سایز است. به هنگام خرید حتماً اندازه‌های خود را با جداول سایز‌بندی موجود در سایت مطابقت دهید تا سایز مناسب و دقیقی به دستتان برسد. در رابطه با چاپ نام و شماره نیز این شما هستید که انتخاب می‌کنید بر روی لباستان چه نام و شماره‌ای چاپ گردد. علاوه‌ بر نام و شماره در رابطه با اسپانسر‌ها نیز که چاپ آن‌ها بر روی لباس هواداری شما انجام شود یا بدون چاپ اسپانسر باشد، تصمیم با شما است. از طریق سایت ما این امکان برای شما فراهم می‌شود که انواع لباس‌های هواداری ازجمله لباس دربی استقلال را با مشخصات دلخواه سفارش دهید.

خرید پیراهن دربی استقلال

خرید پیراهن دربی استقلال در انواع سایزهای مختلف از کودک تا بزرگسال در فروشگاه ما امکان‌پذیر است. با خرید پیراهن دربی استقلال شما یک پیراهن هواداری زیبا از تیم موردعلاقه خود دارید که می‌توانید آن را جهت انجام انواع فعالیت‌های ورزشی استفاده نمایید. علاوه ‌بر این‌که یک لباس سبک و راحت برای ورزش کردن در اختیار دارید با بر تن کردن این لباس هواداری از تیم محبوب خود نیز حمایت می‌کنید و علاقه خود را به این تیم به همگان نشان می‌دهید. اگر بخواهید این پیراهن ورزشی هواداری را به‌صورت یک ست پدر و پسری تهیه کنید، می‌توانید خرید پیراهن دربی استقلال را در دو سایز متفاوت انجام دهید.
بسیاری از هواداران تیم خرید پیراهن دربی استقلال را برای رفتن به بازی‌های دربی این تیم و تشویق تیم محبوب استقلال در استادیوم انجام می‌دهند و با پوشیدن این پیراهن هواداری تیم محبوب خود را تشویق و حمایت می‌کنند تا علاوه ‌بر ایجاد انگیزه در بازیکنان و روحیه دادن به تیم، استقلالی بودن خود را نیز ثابت کنند. برای خرید پیراهن دربی استقلال می‌توانید سفارش خود را با هراندازه و سایز دلخواه به‌راحتی چند کلیک در سایت ما ثبت نمایید.

خرید کیت دربی استقلال

خرید کیت دربی استقلال برای طرفداران این تیم بسیار مهم است؛ زیرا آن‌ها در بازی دربی در مقابل رقیب سنتی و قدرتمند خود یعنی پرسپولیس به میدان می‌روند. بازی دربی تهران از گذشته تاکنون از بهترین و هیجان‌انگیزترین بازی‌ها در طول تاریخ فوتبال ایران بوده‌است. یکی از دلایل مهم بودن این بازی که به فوتبال هیجان می‌دهد، کری خواندن هواداران دو تیم پرسپولیس و استقلال است. اگر برای دیدن بازی دربی به استادیوم رفته‌اید یا حتی در منزل با تلویزیون بازی را تماشا می‌کنید، قطعاً دیده‌اید که طرفداران هر تیم لباس مخصوص به تیم خود را بر تن می‌کنند و همین باعث ایجاد شور و غوغا در دربی می‌شوند. هواداران فوتبال برای ورود به ورزشگاه وسایل زیادی تهیه می‌کنند و با خود به ورزشگاه می‌برند که مهم‌ترین آن‌ها کیت مخصوص تیم است. پیشنهاد می‌کنیم حتماً برای خرید کیت دربی استقلال اقدام کنید؛ زیرا پوشیدن لباسی غیر از کیت مخصوص دربی می‌تواند ناخوشایند باشد. فرض کنید در روز بازی طرفداران تیم حریف همه لباسی یکدست بر تن کرده‌اند، درحالی‌که لباس هواداران تیم شما کاملاً متفاوت با یکدیگر هستند. دیدن این صحنه قطعاً جالب نیست و حتی می‌تواند باعث تضعیف روحیه اعضای تیم شود. شما هم اگر قصد خرید کیت دربی استقلال را دارید، می‌توانید آن را از فروشگاه ما تهیه نمایید.

پیراهن استقلال دربی

پیراهن استقلال دربی بدون شک پرفروش‌ترین پیراهن این تیم در فصل جدید است. برخی از هواداران استقلال تمایل دارند اسم و شماره‌ی مخصوص خودشان را بر روی پیراهن استقلال دربی چاپ کنند. اگر شما هم‌چنین تصمیمی دارید می‌توانید به فروشگاه ما مراجعه کنید؛ زیرا علاوه‌ بر پیراهن‌های با اسم و شماره، پیراهن‌های خام برای شما هوادار استقلال موجود هستند تا متن و شماره موردنظر شما بر روی آن‌ها چاپ شود.

کیت استقلال دربی

کیت استقلال دربی همیشه موردتوجه طرفداران این تیم پرستاره بوده‌است. این قضیه در این فصل نیز اهمیت بیشتری دارد؛ زیرا هم پرسپولیس و هم استقلال بازیکنان و کادر قوی در اختیار دارند و هر دو تیم مدعی قهرمانی این فصل لیگ خلیج‌فارس هستند. شما هم اگر قصد خرید کیت استقلال دربی را دارید، می‌توانید هر نوعی از آن را که می‌خواهید از فروشگاه ما خریداری کنید. بلوز تک یا بلوز به همراه شلوار یا پیراهن با شورت ورزشی و… تمام این موارد با بالاترین کیفیت برای شما استقلالی عزیز در فروشگاه ما وجود دارد.

قیمت پیراهن استقلال مخصوص دربی

قیمت پیراهن استقلال مخصوص دربی از مهم‌ترین فاکتورهایی است که هر شخص برای خرید پیراهن ورزشی در نظر می‌گیرد؛ اما این‌که فقط قیمت را برای خرید پیراهن ورزشی درنظر بگیریم، کار درستی به نظر نمی‌رسد؛ زیرا در کنار قیمت مسائل دیگری همچون کیفیت لباس، طراحی و نوع دوخت آن باید موردتوجه قرار بگیرد. شما می‌توانید خرید پیراهن استقلال دربی را از فروشگاه ما انجام دهید؛ زیرا علاوه ‌بر این‌که کیفیت و نوع پارچه این پیراهن‌ها بسیار ایده‌آل هستند، قیمت آن نیز کاملاً به‌صرفه است. برای اطلاع یافتن از قیمت دقیق کیت و پیراهن استقلال می‌توانید به سایت ما مراجعه کنید و نوع پیراهن خود را انتخاب نمایید و باکیفیت‌ترین و مناسب‌ترین پیراهن استقلال را خریداری کنید. تا به امروز تمام طرفداران استقلال که پیراهن دلخواه خود را از فروشگاه ما خریداری نموده‌اند، از خرید خود کاملاً راضی بوده‌اند.

برای خرید لباس تیم ملی ایرانت در جام جهانی 2022 قطر اینجا کلیک کنید.

 • لباس استقلال دربی 93 آلشپرت 2018

  برای مشاوره و راهنمایی گرفتن می توانید در واتس اپ به شماره 09353264461 پیام دهید و اطلاع بدید از سایت برادران اسپرت پیام میدید راهنمایی می شید.

  کاربرانی که اسم و شماره دلخواه می خواهند در باکس انتخاب نوع چاپ . اسم یا شماره یا اسم و شماره را  انتخاب کنید و در مرحله تسویه حساب آنجایی که مشخصات و آدرس را می نویسید در باکس توضیحات اسم و شماره دلخواه رو تایپ کنید البته بعد از خرید ما با شما ارتباط می گیریم و هماهنگ می شیم بعد چاپ رو انجام میدیم.

  ۲۵۰,۰۰۰ تومان۳۱۰,۰۰۰ تومان

  لباس استقلال دربی 93 آلشپرت 2018

  ۲۵۰,۰۰۰ تومان۳۱۰,۰۰۰ تومان
 • لباس استقلال دربی جدید 95 | پیراهن دربی استقلال 2021

  مشخصات جدید ترین لباس استقلال تهران دربی 95

  جنس پارچه : پلی استر سوزنی

  یقه : 7

  چاپ : سه رو سابلیمیشن

  های وب : دارد

  سر آستین : کشبافت

  یقه : کشبافت

  کیفیت : درجه یک پلیری

  ارسال : رایگان پستی

   

  ۲۵۰,۰۰۰ تومان۳۲۰,۰۰۰ تومان
 • لباس استقلال دربی94 سال 1399-1400

  برای مشاوره و راهنمایی گرفتن می توانید در واتس اپ به شماره 09353264461 پیام دهید و اطلاع بدید از سایت برادران اسپرت پیام میدید راهنمایی می شید.

  کاربرانی که اسم و شماره دلخواه می خواهند در باکس انتخاب نوع چاپ . اسم یا شماره یا اسم و شماره را  انتخاب کنید و در مرحله تسویه حساب آنجایی که مشخصات و آدرس را می نویسید در باکس توضیحات اسم و شماره دلخواه رو تایپ کنید البته بعد از خرید ما با شما ارتباط می گیریم و هماهنگ می شیم بعد چاپ رو انجام میدیم.

  ۲۵۰,۰۰۰ تومان۳۲۰,۰۰۰ تومان

  لباس استقلال دربی94 سال 1399-1400

  ۲۵۰,۰۰۰ تومان۳۲۰,۰۰۰ تومان
 • لباس دربی 98 استقلال

  لباس دربی 98 استقلال

  لباس دربی 98 استقلال برای همه‌ی طرفداران این تیم خاطرات زیادی را به همراه دارد و یکی از لباس‌های پرطرفدار استقلال به شمار می‌آید. تیم‌های ورزشی هر فصل با طراحی لباس جدیدی به زمین فوتبال می‌روند که در این لباس از رنگ مشخص آن تیم همراه با پترن‌های ظریفی در داخل لباس استفاده می‌شود که باعث جذابیت بیشتر آن می‌شود. لباس دربی 98 استقلال یکی از نمونه‌های خاص در لباس‌های فوتبالی است که با طرحی مشابه لباس منچستریونایتد تولید شده‌است و یکی از پرفروش‌ترین لباس‌های استقلال محسوب می‌شود. تیم استقلال از بزرگترین تیم‌های ایران است که هواداران بسیار زیادی را دارد و همه‌ی آن‌ها همیشه با حمایت استقلال انرژی زیادی را به تیم و بازیکنان منتقل می‌کنند. هواداران متعصب استقلال هر فصل منتظر رونمایی از لباس جدید تیم محبوب خود هستند تا بتوانند با خرید آن همراه بازیکنان از این لباس‌ها استفاده کنند. در طراحی لباس دربی 98 استقلال از یک پترن هندسی ظریف در جلوی لباس استفاده شد و پشت لباس هم مانند بسیاری از لباس‌های دیگر استقلال به رنگ آبی ساده بود که همراه با یک شورت ورزشی سورمه‌ای یک ست شیک و جذاب را رونمایی کرد. فراموش نکنید اگر طرفدار تیم استقلال هستید، با خرید پیراهن استقلال اورجینال از برادران اسپورت می‌توانید تیم خود را حمایت کنید.

  لباس دربی 98 استقلال

  لباس دربی 98 استقلال

  خرید لباس دربی استقلال 98

  خرید لباس دربی استقلال 98 به دو صورت حضوری و اینترنتی امکان‌پذیر است و اگر شما زمان کافی برای رفتن به بازار را ندارید، خرید اینترنتی یک انتخاب هوشمندانه محسوب می‌شود که وقت زیادی را از شما نمی‌گیرد و می‌توانید به‌راحتی و از طریق سایت خرید خود را تکمیل کنید. برای خرید لباس دربی استقلال مشخصات کامل لباس در سایت تعیین شده‌است که خرید را برای شما راحت می‌کند. دربی یا شهرآورد به بازی دو تیم از یک شهر می‌گویند که به مصاف هم می‌روند. بازی‌های دربی فوتبال همیشه جنجال‌های زیادی را همراه دارد و یکی از حساس‌ترین بازی‌های هر فصل محسوب می‌شود؛ به‌خصوص اگر بین دو تیم استقلال و پرسپولیس باشد که طرفداران از مدت‌ها قبل برای حمایت و هواداری تیم محبوب خود آماده می‌شوند.
  اگر می‌خواهید هیجان بیشتری را برای بازی‌های دربی تجربه کنید به شما پیشنهاد می‌کنیم با خرید لباس و کیت مخصوص تیم محبوب خود، حمایت بیشتری را انجام دهید و نشان دهید یک هوادار با تعصب هستید. پوشیدن لباس دربی 98 استقلال توسط هواداران هیجان زیادی را در ورزشگاه ایجاد کرد و با این کار روحیه‌ی بسیار خوبی در بازیکن‌ها ایجاد شد. حضور تماشاگران و تشویق‌های دائمی آن‌ها تأثیر زیادی در روند بازی دارد و باعث جذابیت بازی فوتبال می‌شود. البته بهتر است با استفاده از کیت ورزشی تیم خود، فوتبال را حرفه‌ای‌تر دنبال کنید.

  خرید کیت دربی 98 استقلال

  خرید کیت دربی 98 استقلال نشان‌دهنده‌ی حمایت از این تیم است. کیت ورزشی می‌تواند شامل لوازم ورزشی‌ باشد که بازیکنان یک تیم فوتبال از آن‌ها استفاده می‌کنند. کیت ورزشی استقلال تنوع بسیار زیادی دارد و در فصول مختلف با طرح‌های جدیدی ارائه می‌شود و بعد از آن، طرفداران از کیت هواداری استقلال استفاده می‌کنند تا تیم خود را حمایت کنند. اگر قصد خرید کیت ورزشی دربی 98 استقلال را دارید، می‌توانید از طریق سایت انتخاب کنید و بعد از طی کردن فرآیند آن، خرید خود را تکمیل کنید. برای این‌که یک خرید اینترنتی دقیق داشته باشید، ابتدا باید مدل موردنظر خود را داخل سایت انتخاب کنید و بعد از آن، مشخصات خود را وارد کنید.
  دربی 98 استقلال و پرسپولیس از بازی‌های جذاب و هیجان‌انگیزی بود که هواداران هیچ‌گاه آن را فراموش نمی‌کنند. در این بازی بعد از مدت‌ها تماشاگران توانستند در ورزشگاه حضور پیدا کنند و تیم خود را حمایت کنند. به همین دلیل، خرید کیت دربی 98 استقلال طرفدار زیادی دارد و برای همه یادآور این بازی زیبا بوده‌است. تیم استقلال یکی از بزرگترین تیم‌های ایران و آسیا است که طرفداران زیادی را در تمام کشور دارد. به همین دلیل، قرار گرفتن استقلال در مقابل تیم بزرگ پرسپولیس، دربی هیجان‌انگیز و زیبایی را رقم می‌زند. کیت دربی 98 استقلال را می‌توانید با مشخصات کامل در داخل سایت مشاهده کنید و به‌راحتی خرید خود را انجام دهید.

  خرید پیراهن دربی 98 استقلال

  خرید پیراهن دربی 98 استقلال توسط تعداد زیادی از طرفداران تیم استقلال انجام شد که همیشه هوادار تیم خود هستند.
  پیراهن استقلال در مدل‌های مختلفی برای هواداران طراحی شده‌است که بر روی آن‌ها از لوگوی این تیم استفاده شده و همچنین در بعضی از مدل‌ها نام و یا شماره‌ی بازیکنان حک شده‌است. از این ‌رو در هنگام خرید سعی کنید یک پیراهن باکیفیت را انتخاب کنید تا کیفیت چاپ یا دوخت لوگو روی آن بالا باشد. اگر نیاز به یک لباس ورزشی دارید، پیشنهاد می‌کنیم با خرید پیراهن دربی 98 استقلال علاوه ‌بر حمایت از تیم محبوب خود، از آن برای ورزش و پیاده‌روی روزمره هم استفاده کنید. علاوه ‌بر پیراهن، سایر اکسسوری‌های تیم استقلال مانند شورت ورزشی، جوراب بلند، مچ‌بند، پرچم استقلال و سایر لوازم هواداری هم بسیار پرکاربرد هستند.

  قیمت فروش لباس استقلال دربی 98

  قیمت فروش لباس استقلال دربی 98 به همراه مشخصات در داخل سایت مشخص شده‌است. شما با خرید اینترنتی می‌توانید در هر زمان لوازم موردنظر خود را تهیه کنید و در سریع‌ترین زمان آن‌ها را تحویل بگیرید. در بسیاری از شهرهای کوچک که امکانات رفاهی کمتری وجود دارد، دسترسی به لوازم هواداری و ورزشی کمتر است و به همین دلیل خرید اینترنتی برای این افراد یک انتخاب مناسب است تا بتوانند در کنار سایر طرفداران تیم محبوب خود را حمایت کنند.
  اگر طرفدار تیم استقلال هستید، می‌توانید به ‌راحتی لوازم هواداری استقلال را در داخل سایت مشاهده کنید و با انتخاب مدل مورد نظر سفارش خود را تکمیل کنید. تیم‌های بزرگی چون استقلال همیشه برای برد و پیروزی تلاش بسیار زیادی دارند؛ زیرا می‌دانند تنها با یک بازی‌ هیجان‌انگیز و برد در آن می‌توانند دل هواداران خود را شاد کنند و آن‌ها را برای همیشه هوادار خود باقی نگه دارند و در مقابل آن حمایت از استقلال وظیفه‌ی هر هوادار متعصبی است. به یاد داشته‌ باشید، استفاده از لباس هواداری می‌تواند حضور تماشاگران را همراه با هیجان بیشتری در ورزشگاه نشان دهد. اگر قصد خرید لباس استقلال را دارید یا می‌خواهید از قیمت فروش لباس استقلال دربی 98 مطلع شوید، می‌توانید از طریق سایت اقدام کنید و بعد از مشاهده‌ی همه‌ی مدل‌های لباس هواداری استقلال، طرح موردنظر خود را انتخاب کنید.

  معرفی و مشخصات لباس دربی 98 ام استقلال

  معرفی و مشخصات لباس دربی 98 ام استقلال به‌صورت کامل در وب‌سایت برادران اسپرت انجام شده‌است تا شما بتوانید خرید خود را تکمیل کنید؛ بنابراین هیچ نگرانی برای خرید اینترنتی نداشته باشید. در این قسمت می‌خواهیم به معرفی و مشخصات لباس دربی 98 ام استقلال بپردازیم تا شما بتوانید خرید خود را بدون هیچ دغدغه‌ای ثبت کنید. لباس استقلال در دربی 98 ام با یک طرح مشابه لباس سوم منچستریونایتد تولید شده‌است که نمونه‌ی هواداری آن نیز با همین مدل به بازار ارائه شد و در سایزبندی‌های مختلفی تولید شده‌است. اگر سایز دقیق خود را نمی‌دانید لازم است ابتدا از طریق جدول سایز‌بندی، اندازه‌ی دقیق خود را مشخص کنید سپس سراغ تکمیل کردن سفارش بروید. سایزبندی لباس هواداری استقلال کامل است و حتی لباس بچه‌گانه هواداری استقلال نیز تولید شده‌است تا بتوانید با فرزندان خود این ست را کامل کنید.
  شما می‌توانید لباس استقلال دربی 98 ام بدون نام و لوگو داشته باشید یا این‌که با شماره‌ی بازیکن موردعلاقه‌ی خود و همچنین لوگوی استقلال این لباس را سفارش دهید؛ زیرا بسیاری از هواداران متعصب می‌خواهند لباس هواداری را با نام بازیکن محبوب خود داشته ‌باشند و این کار را حمایت از آن‌ها می‌دانند. برای یک تیم موفق تنها طرفداران سرمایه‌ی اصلی هستند و حمایت آن‌ها رکن اصلی موفقیت به شمار می‌آید. اگر هوادار تیم استقلال هستید و موفقیت آن‌ها برای شما مهم است، باید باعث دلگرمی بازیکنان شوید و این امر تنها با حمایت از آن‌ها امکان‌پذیر است.
  خرید لوازم هواداری استقلال مانند لباس دربی 98 استقلال به‌صورت آنلاین بسیار ساده و راحت است. ابتدا باید معرفی و مشخصات لباس دربی 98 ام را مطالعه کنید که شامل جنس، مدل، سایزبندی مناسب و… است تا بتوانید انتخاب دقیقی داشته‌ باشید. تیم استقلال در هر فصل یک لباس و کیت جدید را استفاده می‌کند و شما می‌توانید براساس سلیقه‌ی خود بهترین مدل را انتخاب کنید و برای حضور در ورزشگاه یا استفاده‌ی روزمره به کار ببرید. بعد از خرید لباس ورزشی برای نگهداری بهتر در شست‌وشوی آن دقت کنید و از آب ولرم و یک شوینده‌ی مناسب استفاده کنید تا به ‌مرور زمان بافت پارچه خراب نشود.

  لباس دربی 98 استقلال

  ۲۸۰,۰۰۰ تومان۳۲۰,۰۰۰ تومان

Main Menu