سوالات متداول

روند استرداد وجه در صورت کنسل کردن خرید به چه صورت است؟

پاسخ: اگر قبل ازارسال محصول کاربر از خرید خود پشیمان شود بلافاصله با هماهنگی با مدیریت فروش وجه استرداد می شود و تمام پول پس داده می شود.

نکته : محصولاتی که دارای چاپ و اسم دلخواه می باشند قابل استرداد نمی باشند.اما محصولاتی که سفارش داده شده و اسم و شماره دلخواه شما روی محصول هنوز نخورده باشد قابل استرداد است یعنی اگر محصولی شما سفارش دادید که اسم و شماره دلخواه داشته اگر قبل از چاپ اسم و شماره مشتری منصرف شود باز هم امکان استرداد وجه هست.

محصولات خریداری شده که اسم و شماره نداشته و به دست محصول رسیده باشد به هر دلیلی مشتری از خرید خود پشیمان شود امکان استرداد وجه هست و این گارانتی مرجوعی محصول ما می باشد.

 

مدت زمان تحویل محصول چقدر است؟

در هر روز کاری که سفارش ثبت شود فردای آن روز محصول ارسال می شود.البته اگر مشتری از تهران خرید انجام داده باشد امکان ارسال اون محصول در همان روز خرید هست که قبل از خرید با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید و هماهنگ شویم این حالت از طریق اسنپ و الو پیک است که شامل هزینه برای مشتری می شود.اما اگر عجله نداشته باشد با تیپاکس ارسال کنیم یکی دو روزه محصول به دست شما می رسد و رایگان ارسال می کنیم.

ارسال رایگان محصول : اگر از طریق پست و یا تیپاکس محصول برای شما ارسال شود خواه مشتری ساکن تهران باشد خواه ساکن شهرستان باشد ارسال سایتمان رایگان است که بسته به شهر شما از یک روز برای مشتریان تهرانی تا سه روز برای مشتریان شهرستان و پنج روز برای مشتریان روستاه های دور افتاده متغیر است. ارسال با تیپاکس سریع تر است به شرطی که در شهر مشتری تیپاکس نمایندگی داشته باشد.انتخاب روش ارسال بر عهده مشتری می باشد. البته زمان دقیق رسیدن محصول قابل پیش بینی نمی باشد و بر اساس تجربه زمان تقریبی را برایتان نوشتیم چون بسته به شلوغی و خلوتی پست و تیپاکس این زمان کم و زیاد می شود.

ارسال سریع برای تهرانی ها : اگر مشتری خیلی عجله در تحویل محصول داشته باشد می تواند با هماهنگی قبلی با پشتیبانی سایت اعلام کند که محصول از طریق الو پیک و اسنپ ارسال شود که هزینه الو پیک یا اسنپ بر عهده مشتری می باشد.این رویه ارسال مختص مشتریان تهرانی می باشد.

 

روند مرجوعي كالا و نحوه فسخ خدمات :

به هر دلیلی محصول رو نپسندید می توانید از گارانتی مرجوعی سایت برادران اسپرت استفاده کنید و به محض رسیدن محصول به دست ما پول مشتری کامل پس داده می شود .برگرداندن محصول بر عهده مشتری می باشد خواه خود مشتری برایمان بیاورد یا با پست بفرستد تفاوتی ندارد پول پرداختی بایت محصول عودت داده می شود اما هزینه پس فرستادن محصول بر عهده مشتری است.

 ساعت پاسخگويي:

امکان خرید از فروشگاه اینترنتی 24 ساعته هست اما پشتیبانی از ساعت 8 صبح الی 13 است و از ساعت 14:30 الی 21 کارشناسان ما پاسخ گوی شما هستند و راهنمایی می کنند. در ساعات غیر این ساعات تماس تلفنی نگیرید اما اگر در واتس اپ پیام بدید معمولا کارشناسان در اولین فرصت پاسخ می دهند اما جز وظایف آنها نیست و با حسن نیت راهنمایی می کنند این یعنی اگر ساعت ده شب پیامی دادید و دیر پاسخ داده شد گلایه ای نکنید چون خارج از ساعت کاری کارمندان ما هست و اگر پاسخی داده شود خارج از حیطه وظایف کارشناسان بوده.

 

 نحوه پرداخت وجه: 

1- از طریق درگاه زرین پال روی سایت

2- کارت به کارت به شماره کارت مدیریت مجموعه حسین شیخ محمدی 6274121165809591

3- امکان پرداخت در محل نمی باشد.

 

شيوه حمل محصول چگونه است؟

تهرانی ها یا الو پیک یا اسنپ که هزینه بر عهده مشتری است و یا پست و تیپاکس که شامل هم تهرانی ها و هم شهرستانی ها می شود و رایگان ارسال می کنیم.

 

نحوه پشتیبانی و خدمات پس از فروش:

بیشترین خدمات پس از فروش در سایت ما هست و وارانتی و گارانتی تعویض سایز و گارانتی مرجوعی به هر دلیلی از بهترین خدمات برادران اسپرت است.

 

قوانين و مقررات مربوط به رعايت حريم شخصي برادران اسپرت چگونه است؟

برادران اسپرت گواهی نامه اس اس ال دارد و تمام سایت کد گذاری شده و اطلاعاتی که شما در ناحیه کاربری پیش ما دارید در محیطی امن نگه داری می شود و این اطلاعات به هیچ سایت و یا پنل اسمسی یا بانک اطلاعاتی فروخته نمی شود.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه