امکان ارسال فوری نیز فراهمه و امکان چاپ اسم و شماره نیز فراهمه

10 الی 13

15 الی 18

امکان خرید 24 ساعته از برادران اسپورت هست ولی پشتیبانی فقط در ساعات اداری فروشگاهه و در ساعات غیر اداری فقط پیام بدید .

خرید لباس پرسپولیس | خرید پیراهن پرسپولیس | لباس ارزان پرسپولیس | لباس جدید پرسپولیس | لباس پرسپولیس دربی | خرید لباس اورجینال پرسپولیس | ست کامل لباس پرسپولیس |


قیمت و خرید لباس تیم ملی ایران برای جام جهانی 2022 قطر

لیگ برتر ایران با وجود تیم هایی چون پرسپولیس و…. بسیار جذاب است. پرسپولیس تنها تیمی می باشد که در چهار سال، به صورت پیاپی به قهرمانی دست پیدا کرده و در حال حاضر برای پنجمین عنوان قهرمانی پیاپی در تلاش است. از این رو طرفداران و هوادارن این تیم علاقه بسیار زیادی به خرید لباس پرسپولیس دارند تا بتوانند در تمامی مسابقات به عنوان یک هوادار واقعی، از تیم خود حمایت کنند.

این تیم نه تنها در لیگ بلکه در آسیا نام آشناست و همین به یک دلیل محکم برای محبوبیت و طرفداری از این تیم تبدیل شده است. هواداران بیشمار پرسپولیس بنا به علاقه زیاد به این تیم، دست به خرید لباس پرسپولیس می زنند.

اگر شما نیز از طرفداران طوفان سرخ آسیا هستید، می توانید برای خرید لباس پرسپولیس به فروشگاه اینترنتی برادران اسپرت مراجعه کنید که در ادامه اطلاعات کامل تری در اختیار شما قرار می گیرد.

لباس پرسپولیس در آخرین دربی

آمار و نظرسنجی ها نشان می دهد که بخش عظیمی از طرفداران فوتبال ایران، پرسپولیس را به عنوان تیم محبوب خود انتخاب کرده اند. این تیم دارای لباس هایی است که در برخی موارد تغییراتی در ظاهر آن ایجاد می شود، فروشگاه اینترنتی برادران اسپرت می تواند بهترین گزینه برای خرید لباس و پیراهن طرح جدید و قدیم پرسپولیس باشد.

در این فروشگاه به راحتی می توانید پیراهن تیم پرسپولیس در آخرین دربی، یعنی سال 1400 را خریداری کنید. لباس تیم مورد علاقه یکی از راه هایی است که نشان می دهد، شما از طرفدران پروپاقرص یک تیم هستید.

معرفی کامل لباس جدید پرسپولیس در سال 1400

تیم های بزرگ همیشه با یک لباس در میدان مسابقه حاضر نمی شوند و سعی بر این دارند که با ایجاد تغییراتی کوچک اما جذاب، از لباس های خود رونمایی کنند. پرسپولیس نیز این کار را انجام می دهد و لباس های زیبایی را برای بازیکنان طراحی می کند.

لباس پرسپولیس در سال 1400طراحی بسیار زیبایی دارد که نظر هواداران را به خود جلب کرده است، این لباس با رنگ قرمز و داشتن نقش و نگار گل انار و لوگوی پرسپولیس بر تن بازیکنان خود نمایی می کند. فروشگاه برادران اسپرت این لباس ها را با کیفیت های اورجینال در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

نگران وزن و هیکل خود نباشید زیرا این لباس ها را در اندازه های گوناگون تولید می کنند و به فروش می رسانند. سایز لباس ها به صورت اسمال (s)، مدیوم (M)، لارج (L)، ایکس لارج (XL)، دو ایکس لارج ( XXL) و در نهایت ( XXXL) می باشد که با جنس های مختلفی تولید و روانه بازار می شوند.

تناسب میان قیمت و جنس لباس و پیراهن پرسپولیس

باید گفت که در زمان خرید لباس پرسپولیس و مراجعه  به فروشگاه، با قیمت های مختلفی مواجه می شوید که این قیمت ها کاملا در تناسب با جنس پارچه لباس می باشند. پیراهن تیم پرسپولیس را می توان با قیمت هایی ارزان خریداری کرد که این ها دارای کیفیت متوسطی می باشند و اگر به دنبال لباس با کیفیت بالا و اورجینال هستید، مسلما قیمت هایی بالاتر را خواهید دید.

در فروشگاه برادران اسپرت چه لباس هایی از تیم پرسپولیس به فروش می رسند؟

هواداران با پوشیدن لباس تیم محبوب خود، علاقه و طرفداری خود را به دیگران اثبات می کنند. باید گفت که شما می توانید در زمان خرید لباس پرسپولیس هر آنچه که لازم دارید را خریداری کنید. لباس های ست، جوراب، پیراهن، شورت و … در فروشگاه قابل فروش می باشند. به طور کلی می توان گفت موارد زیر را می توانید هم به صورت ست و هم به صورت تکی خریداری کنید.

  • خرید لباس جدید پرسپولیس
  • لباس پرسپولیس در دربی
  • ست کامل لباس پرسپولیس
  • لباس های ارزان قیمت پرسپولیس
  • خرید لباس اورجینال پرسپولیس
  • ست کامل
  • خرید شورت، جوراب و پیراهن پرسپولیس

آیا می توان به صورت تکی اقدام به خرید لباس پرسپولیس کرد؟

باید گفت که خوشبختانه این امکان وجود دارد و هر فردی می تواند متناسب با خواسته خود، لباس های تکی یا ست تیم پیروزی را خریداری کند. لباس ست شامل جوراب، تیشرت و شورت می باشد که با توجه به جنس و کیفیت، قیمت هایی متفاوت دارد و در هر سایزی قابل سفارش می باشد.

البته این موارد یعنی شورت، تیشرت و جوراب نیز به صورت جداگانه قابل خریداری و سفارش می باشند که به راحتی متناسب با سایز خود می توانید آن ها را خریداری کنید. پس هم به صورت تکی و هم به صورت ست، لباس پرسپولیس قابل فروش می باشد، پس دغدغه ای در این مورد نداشته باشید.

پیراهن پرسپولیس را با نام و شماره خود بر تن کنید.

بر روی لباس های ورزشی شماره و نام بازیکن نوشته می شود که هوادار می تواند، پیراهن پرسپولیس را با نام و شماره هر بازیکنی که دوست دارد، خریداری کند. اما یک اتفاق جذاب در فروشگاه اینترنتی برادران اسپرت رخ داده است که هر فردی می تواند در زمان سفارش از فروشگاه بخواهد که نام و شماره مورد علاقه او را بر روی پیراهن حک کنند.

این یک اتفاق جذاب است که در مسابقات ورزشی پیراهن پرسپولیس را با نام و شماره خود بر تن داشته باشید. پس می توانید لباس با نام بازیکنان محبوب تیم پرسپولیس یا لباس با نام خود را خریداری کنید.

امکان خرید لباس های قدیمی تر پرسپولیس وجود دارد؟

همان طور که گفته شد، تیم ها در هر فصل از بازی های لیگ برتر لباس جدیدی را بر تن می کنند که در این میان، برخی از هواداران لباس های قدیمی تر را بیشتر می پسندند و در زمان خرید به دنبال آن ها می گردند.

در این فروشگاه معتبر لباس های قدیمی تر تیم پرسپولیس نیز موجود است و به راحتی می توانید برای خرید لباس پرسپولیس با هر کیفیتی اقدام کنید.

قیمت خرید پیراهن پرسپولیس جدید چقدر است؟

نمی توان یک قیمت دقیق را برای پیراهن و یا لباس تیم پرسپولیس عنوان کرد چرا که در تعیین قیمت مواردی چون جنس و  اندازه دخیل هستند و قیمت ها کاملا براساس این موارد تعیین می گردند. برای به دست آوردن قیمت، می توانید به فروشگاه برادران اسپرت مراجعه کنید و در هر لحظه از زمان از قیمت ها به طور کامل مطلع شوید.

Main Menu