قوانین خرید از سایت برادران اسپرت

سایت برادران اسپرت از گواهی نامه اس اس ال استفاده می کند و این یعنی هکر ها نمی توانند به سایت ما دسترسی داشته باشند زیرا تمامی اطلاعات کد گذاری شده می باشد لذا با خیال راحت در محیطی امن خرید خود را انجام دهید.فروشگاه اینترنتی برادران اسپرت دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد تا خود را پاسخ گو به شما مشتریان و هم وطنان و کاربران عزیز بدانیم.

راههای خرید از سایت برادران اسپرت:

به دو روش می توانید از سایت برادران اسپرت خرید کنید.

  •  خرید از خود سایت و درگاه بانکی برادران اسپرت :

فروشگاه برادران اسپرت توانسته با همکاری شرکت زرین پال درگاه خرید از این مجموعه دریافت کند که درگاه زرین پال بسیار امن می باشد و با خیال راحت شما               می توانید خرید اینترنتی خود را از درگاه زرین پال سایت برادران اسپرت انجام دهید.

  • خرید از طریق کارت به کارت :

ما روش اول را پیشنهاد می کنیم اما بعضی از افراد هستند که اصرار دارند برای راحتی از طریق کارت به کارت خرید کنند که امکان این کار نیز وجود دارد شما عزیزان          می توانید به واتس اپ به شماره 09353264461 در ارتباط باشید و شماره کارت بگیرید و با هماهنگی با مدیر فروش مبلغ محصول را کارت به کارت کنید و عکس فیش        ارسالی را به مدیر فروش بفرستید تا سفارش شما توسط تیم پشتیبانی برادران اسپرت ثبت شود و در اولین فرصت ارسال شود.

  • امکان پرداخت در محل وجود ندارد.

 

گارانتی های محصولات سایت برادران اسپرت

سایت برادران اسپرت در راستای سیاست مشتری مداری خود بیشترین خدمات مشتریان را به کاربران خود می دهد.

  • گارانتی اصالت فیزیکی محصول یا وارانتی : چنانچه محصول دارای خرابی باشد فروشگاه برادران اسپرت آن را برایتان به رایگان تعویض می کند و هزینه ارسال و پس فرستادن محصول با پست بر عهده فروشگاه برادران اسپرت می باشد.
  • گارانتی تعویض سایز : وقتی شما از سایت ما خرید می کنید بعد از خرید کارشناسان فروش ما با شما در واتس اپ ارتباط می گیرند و از سایز انتخابی شما اطمینان حاصل می کنند.اگر سایز انتخابی شما اشتباه بود پیشنهاد سایز مناسب را به شما می دهند.اگر بعد از رسیدن محصول سایز مناسب شما نبود جای نگرانی نیست محصول را برای ما می فرستید و سایز رو براتون تعویض می کنیم. هزینه ارسال محصول با مشتری است
  • گارانتی مرجوعی: نهایت خدمات سایت برادران اسپرت اینجا دیده می شود که گارانتی مرجوعی محصول به هر دلیلی را به مشتریان می دهیم.اینجاست که دیگر نیازی به داشتن استرس در خرید اینترنتی ندارید زیرا اگر از محصول و کیفیت آن خوشتان نیومد هم می توانید پس از رسیدن محصول به دستتان با مدیر فروش در واتس اپ هماهنگ کنید و محصول رو مرجوع کنید و پول خود را کامل پس بگیرید. این خدمات در هیچ سایت ورزشی به غیر از مجموعه برادران اسپرت دیده نمی شود.البته هزینه ارسال از فروشگاه به شما بر عهده برادران اسپرت است که به صورت پستی یا تیپاکسی می باشد وبرگرداندن محصول با خریدار است می توانید خودتان برایمان بیارید یا با پست ارسال کنید.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه