شماره لباس بازیکنان تراکتورسازی در فصل جدید

فوتبال در میان تمام ورزش ها، علاقه مندان بیشتری را به خود اختصاص داده است و این محبوبیت در ایران بیشتر از هر جای دیگری دیده می شود. لیگ برتر ایران تیم های زیادی را به خود دیده است که از شهرهای مختلف فعالیت خود را آغاز کرده اند. در میان تیم های پرطرفدار ایران، نام تیم فوتبال تراکتور سازی جای گرفته است.

هواداران پرشور این تیم همواره سکوهای ورزشگاه را پر می کنند و این ورزشگاه را به یک کابوس برای دیگر رقبا تبدیل کرده اند. هرساله بازیکنان زیادی به تراکتورسازی می آیند که امکان انتخاب شماره لباس برای آن ها فراهم شده است.

به عنوان طرفدار تراکتور سازی باید هر بازیکن را با شماره مخصوص به خودش بشناسید که در این مقاله با شماره لباس بازیکنان تراکتورسازی در فصل جدید آشنا خواهید شد. همچنین می توانید با مراجعه به بخش “خرید لباس تراکتورسازی” لباس با شماره های جدید این باشگاه را تهیه کنید.

 

 

مروری کوتاه به تاریخچه تیم تراکتورسازی

تراکتورسازی که امروزه در لیگ برتر به عنوان یک تیم قدرتمند شناخته شده است، تیمی با سابقه ای طولانی و قدیمی می باشد. این تیم در سال 1329 با تلاش افرادی چون آقای رستگار و اردبیلی تاسیس شده است. تراکتورسازی با جذب بازیکنان مطرحی در مسابقات فوتبالی شرکت می کرد.

در سال 1354 این تیم به دلیل نتایج ضعیف به لیگ پایین تر سقوط کرد، اما این دوری از لیگ سطح اول فوتبال ایران بیشتر از یکسال طول نکشید و دوباره در مسابقات لیگ حاضر شد تا جایی که در اولین بازگشت خود، در رده پنجم رقابت ها جای گرفت. حتی در سال 56 نیز به فینال جام حذفی رسید، اما نتیجه را به تیم مقابل واگذار کرد.

تراکتورسازی همواره فراز و نشیب های زیادی داشته است و با وجود این فراز و نشیب ها، هواداران یک لحظه این تیم را رها نکرده اند. تراکتورسازی یک رقیب سرسخت برای استقلال و پرسپولیس می باشد که سبب شده است، بازی های این تیم ها در مقابل هم، از حساسیت و جذابیت بالایی برخوردار باشد.

تراکتورسازی افتخارات زیادی را به دست آورده است که کسب دو عنوان قهرمانی در جام حذفی، دو نایب قهرمانی در جام حذفی، کسب دو نایب قهرمانی لیگ برتر و … تنها برخی از افتخارات این تیم بزرگ است. تراکتورسازی در سال 1399- 1400 در آسیا موفق شد، حریفان خود را در مرحله مقدماتی شکست دهد و از گروه خود صعود کند.

 

شماره لباس بازیکنان تراکتورسازی در فصل جدید

 

معرفی شماره لباس بازیکنان تراکتورسازی در فصل جدید

اگر به لیست بازیکنان گذشته تراکتورسازی توجه شود، مشخص می گردد که این تیم همواره بازیکنان بزرگی را به میدان فرستاده و استعداد های زیادی را به جامعه فوتبال معرفی کرده است. در جدول زیر نام بازیکنان تراکتورسازی را با شماره لباس آن ها مشاهده می کنید.

 

نام بازیکن شماره لباس پست
اشکان دژاگه 21 هافبک
مسعود شجاعی 7 هافبک
محمد رضا اخباری 1 دروازه بان
هادی محمدی 4 مدافع
میلاد شیخ فخرالدینی 34 مدافع
اکبر ایمانی 6 هافبک
محمد رضا خانزاده 3 مدافع
سامان نریمان جهان 87 مهاجم
عرفان سیدی 44 مدافع
حمید بوحمدان 66 هافبک
محمد مسلمی پور 77 مدافع
پیمان بابایی 88 مهاجم
امین اسدی   مهاجم
میثم تیموری 14 مدافع
مهدی تیکدری 11 مدافع
رضا سیف احمدی 69 دروازه بان
سعید واسعی 30 هافبک
صیاد کوکبی اصل 67 مهاجم
محمد قنبری 24 مدافع
محمد عباس زاده 23 مهاجم
پیمان کشاورزی نظرلو 5 مدافع
محمد قادری 99 هافبک
حبیب فر عباسی 33 دروازه بان

 

معمولا هواداران تیم های مختلف علاقه زیادی به تهیه لباس بازیکن خود دارند، اگر شما از طرفداران پروپاقرص تیم تراکتورسازی هستید می توانید به قسمت لباس تراکتورسازی مراجعه کرده و انواع لباس های این باشکاه محبوب و پرطرفدار را در قیمت و رنگ بندی متنوع، تهیه کنید.

 

شماره لباس بازیکنان تراکتورسازی در فصل جدید

 

دلایل خاصی برای انتخاب شماره لباس بازیکنان وجود دارد؟

بازیکنان در انتخاب شماره می توانند دلایل مختلفی را داشته باشند که می تواند علایق به یک عدد، به یک بازیکن در فوتبال های خارجی و داخلی، پیشکسوتان فوتبال، پستی که بازیکن توپ می زند و … از دلایل انتخاب شماره است.

معمولا اعدادی چون 10، 7، 8 از شماره های تاپ در باشگاه است که معمولا باشگاه این شماره ها را به هر بازیکنی نمی دهد و فقط بازیکنان محبوب و تکنیکی این شماره ها را بر تن می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه