ماسک استقلال

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

مشاهده همه 7 نتیجه

ماسک استقلال

خرید ماسک استقلال | خرید ماسک استقلالی | خرید ماسک طرح استقلال | خرید ماسک با آرم استقلال | ماسک پارچه ای استقلال


 

طرفداران باشگاه استقلال همیشه به طرفداری از باشگاه خود افتخار می کنند و همواره با بر تن کردن تی شرت باشگاه خود یا لباس های آبی رنگ به دفاع از باشگاه خود در برابر رقیبان دیگر خود در لیگ باشگاهی کشور می پردازند. با همه گیر شدن ویروس کرونا و حیاتی شدن استفاده از ماسک در خارج و یا حتی داخل خانه، هواداران اصطلاحا دو آتیشه این تیم معمولا ماسک هایی به رنگ تیم خود یعنی آبی را به صورت می زنند. از این رو اگر شما نیز طرفدار این تیم محبوب هستید و به دنبال تهیه و خرید ماسک استقلال هستید این بخش را به هیچ عنوان از دست ندهید.

 

ماسک پارچه ای استقلال با کیفیت

اما با استفاده از ماسک های عرضه شده توسط سایت برادران اسپرت می توانید از ماسک های بسیار با کیفیت پارچه ای دو لایه استفاده کنید که در رنگ های مختلف و با لوگوی استقلال در یک سمت یا دو سمت آن عرضه می شوند. این ماسک ها می توانند به صورت دقیق نشان دهنده علاقه شما به تیم استقلال و طرفداری شما از تیم محبوب تان را نشان دهند.

ماسک استقلال در حال حاضر از ماسک های بسیار پرطرفدار می باشد که با توجه به کیفیت جنس استفاده شده در آن می تواند علاوه بر ایجاد زیبایی ظاهری، باعث تنفس راحت تر استفاده کنندگان از آن گردد و می تواند تا حد زیادی از انتقال ویروس کرونا جلوگیری نماید.

در تولید ماسک استقلال و دیگر ماسک های سایت از مواد با کیفیت و با دوام استفاده شده است و در تولید ماسک و چاپ لوگوی تیم استقلال به روی آن از هیچگونه مواد مضر و شیمیایی استفاده نشده و با خیال راحت می توانید از این ماسک برای خود و خانواده تهیه نمایید.

 

دلیل استفاده از ماسک چیست و چرا باید با ماسک مجاری تنفسی را پوشاند؟

یکی از اصلی ترین دلایل استفاده از ماسک به خاطر انتقال ویروس کرونا از راه هوا و قطرات تنفسی موجود در ذرات هواست. این ذرات از راه های مختلف مانند با صدای بلند صحبت کردن، آواز خواندن، سرفه و عطسه کردن در هوا پخش می شود. در حال حاضر تحقیقات پیرامون راه های انتقال ویروس کرونا در حال انجام است و برخی از این راه ها هنوز هم در حال آزمایش هستند. اما روشی که کاملا و به طور مشخص باعث انتقال ویروس کرونا می شود همین راه انتقال از طریق ذرات معلق در هواست.

علاوه بر این موضوع، دلیل دیگر نیز استفاده از ماسک این است که ممکن است افرادی شما را مبتلا کنند که هیچ علائمی در بدن خود نداشته باشند. طبق آخرین تحقیقات مشخص گردید که این ویروس در بدن برخی از افراد هیچ گونه علائمی را بروز نمی دهد و فقط از بدن آن ها برای انتقال به افراد دیگر استفاده می کند که این دلیل می تواند بسیار دلیل محکمی برای استفاده از ماسک در تمامی محیط ها باشد.

البته که با استفاده از ماسک های پارچه ای دولایه عرضه شده توسط این سایت به مانند ماسک استقلال می توانیم تا حد زیادی از انتقال این ویروس جلوگیری کنیم، ولی باید دقت کنیم که علاوه بر استفاده از ماسک که برای سلامتی و ابتلا نشدن به این بیماری بسیار مهم است باید پروتکل های بهداشتی دیگر را نیز به طور کامل رعایت کنیم. عواملی مانند عدم دست دادن، رعایت فاصله گذاری اجتماعی، عدم لمس دهان، چشم ها و بینی و… که رعایت نکردن هر کدام از آن ها می تواند منجر به ابتلا به این بیماری بسیار خطرناک شود.

 

آیا می توان ماسک استقلال را شست و مجددا استفاده کرد؟

با استفاده از ماسک پارچه ای استقلال و ماسک های دیگر عرضه شده در این سایت می توانید در مقابل بیماری کرونا تا حد زیادی مصون بمانید البته همان طور که پیش تر اشاره شد باید پروتکل های بهداشتی را به صورت کامل رعایت کنید. برای اطمینان از عملکرد صحیح ماسک می بایست در صورت نیاز و طبق گفته پزشکان این ماسک را روزی یک بار بشویید.

این ماسک را می توان با استفاده از دست و یا ماشین لباسشویی با شوینده های معمول بازار شست و مجدد استفاده کرد. نکته مهم این است که پس از شستشو برای استفاده مجدد از این ماسک حتما از خشک شدن کامل آن اطمینان حاصل نموده و سپس از آن استفاده نمایید.

 

نکاتی در رابطه با استفاده ورزشکاران از ماسک استقلال

ورزشکاران گرامی دقت داشته باشند که برای انجام فعالیت های بدنی بهتر است در دوران کنونی از فعالیت و ورزش کردن در محیط های بسته باشگاهی و مکان های پر جمعیت خودداری کرده و ورزش را در محیط های دارای فضای باز و خلوت انجام دهند تا نیازی به استفاده از ماسک نباشد. برای ورزش کردن از ماسک استفاده نکنید چرا که با تعرق و خیس شدن سطح داخلی ماسک، تنفس سخت شده و با کاهش اکسیژن دریافتی می تواند باعث آسیب دیدن بدن شود.

 

طرز صحیح استفاده از ماسک

در زمان استفاده از ماسک های پارچه ای مثل ماسک استقلال و ماسک های دیگر بسیار مهم است که به مواردی دقت داشته باشد. مواردی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم می تواند بسیار کمک کننده و به جهت جلوگیری از ابتلا به کرونا ویروس حیاتی و نجات بخش باشد. پس مطالب زیر را با دقت بخوانید، آن ها را رعایت کنید و با خانواده و عزیزان خود نیز در میان بگذارید تا همگی در مقابل این ویروس مصون بمانند و در امان باشند.

  • قبل از ماسک زدن دست های خود را کامل و به مدت 20 ثانیه بشویید.
  • مطمئن شوید که ماسک تمیز و بدون زدگی و سوراخ است.
  • حواستان باشد که اشتباها ماسک فرد دیگری را استفاده نکنید.
  • ماسک را به گونه ای تنظیم کنید که از قسمت های صورت فاصله نداشته باشد و کاملا به صورت بچسبد.
  • در صورتی که ماسک شما مرطوب یا کثیف شده حتما آن را بلافاصله کنار گذاشته و از ماسک جدیدی استفاده کنید.
  • ماسک را بر روی صورت خود پایین نیاورید و روی چانه و گردن نگذارید.
  • ماسک را با دست لمس نکنید.
  • برای برداشتن ماسک دست های خود را بشویید.
  • برای برداشتن ماسک از قسمت های دارای کش ماسک که در نزدیکی گوش ها قرار دارد استفاده کنید و به هیچ وجه به خود ماسک دست نزنید.