امکان ارسال فوری نیز فراهمه و امکان چاپ اسم و شماره نیز فراهمه

10 الی 13

15 الی 18

امکان خرید 24 ساعته از برادران اسپورت هست ولی پشتیبانی فقط در ساعات اداری فروشگاهه و در ساعات غیر اداری فقط پیام بدید .

لباس دربی پرسپولیس همواره به دلیل زیبایی زیادی که دارد، مورد توجه هواداران قرار گرفته‌است. هواداران سعی می‌کنند این لباس را برای بازی‌های دربی پرسپولیس تهیه کنند؛ زیرا این‌گونه پوشش ست‌مانند و یکدستی با بازیکنان تیم پرسپولیس دارند. اغلب لباس‌های دربی پرسپولیس قرمزرنگ و جذاب هستند. برای افرادی که به بازی فوتبال علاقه‌مند هستند، این لباس دربی بسیار کاربردی است. علاوه ‌بر این می‌توان برای روزمره یا دورهمی‌ها از این لباس جذاب و زیبا استفاده کرد. لباس دربی پرسپولیس براساس اصول ورزشی و بازی فوتبال طراحی شده‌است که با پوشیدن آن عملکرد بهتری داشته باشید. لباس دربی پرسپولیس حالت کشسانی خاصی دارد که انجام انواع حرکات ورزشی را برای شما راحت می‌کند.

خرید لباس دربی پرسپولیس

خرید لباس دربی پرسپولیس را از سایت فروشگاهی برادران اسپورت انجام دهید؛ زیرا در فروشگاه ما با ارائه انواع لباس‌های دربی پرسپولیس در کیفیت‌های متنوع این فرصت را برای شما ایجاد کرده‌ایم که به ‌دلخواه خود بتوانید لباس دربی پرسپولیس را خریداری کنید. تیم پرسپولیس برای این‌که موفقیت بیشتری کسب کند و بازیکنان در زمین‌بازی فوتبال بدرخشند برای طراحی و رنگ لباس دربی اهمیت ویژه‌ای قائل است و سعی می‌کند با ارائه بهترین‌ها این لباس مورد استقبال اکثر افراد قرار گیرد. خرید لباس دربی پرسپولیس همواره به ‌عنوان یک خرید ثابت هوادار پرسپولیسی به شما می‌رود؛ زیرا این لباس بسیار شیک و خاص است و استایل را ورزشکاری و جذاب نشان می‌دهد. به همین امر، هواداران با تهیه لباس دربی قصد دارند که خوش‌فرم دیده شوند. تقریباً اغلب لباس‌های دربی پرسپولیس از نوع یقه‌ هفتی هستند که این نوع از یقه راحتی بهتری را ایجاد می‌کند. لباس دربی پرسپولیس دارای لوگو باشگاه پرسپولیس به رنگ قرمز است که در گوشه لباس حکاکی می‌شود و افراد با دیدن لوگو هویت لباس را بهتر می‌شناسند. لباس دربی پرسپولیس به دلیل استفاده از پارچه‌های درجه یک در حین دوخت این ویژگی مهم را دارد که قابلیت استفاده تمام فصول سال را برای شما فراهم کند تا با تهیه یک لباس بتوانید تا مدت‌زمان طولانی بدون نگرانی بابت هزینه لباس دیگری از آن استفاده کنید. خرید لباس دربی پرسپولیس از وب‌سایت رسمی ما بسیار مقرون‌به‌صرفه و استاندارد است.

پيراهن دربي پرسپوليس

پيراهن دربي پرسپوليس همچون سایر لباس‌های ورزشی، همواره برای بازیکنان و حتی طرفداران آن تیم از جایگاه و اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در واقع لباس ورزشی علاوه ‌بر آن که باید دارای لوگوی همان ورزش و تیم باشد و رنگ منحصربه‌فرد خویش را داشته باشد که همواره با پوشیدن آن هویت ورزشی بازیکنان و هواداران مشخص باشد، باید از کیفیت خوبی برخوردار باشد و فاکتورهای یک لباس ورزشی مناسب را همچون جنس و کیفیت خوب را داشته باشد. بدین نحو احساس راحتی درحین ورزش و در بازي‌هاي مهمي همچون دربي يا همان شهرآورد و در عین‌ حال شیک‌پوشی را به بازيكنان و علاقه‌مندان به آن لباس به‌خوبی القاء می‌کند. لباس پرسپولیس نیز در طی سال‌هاي فعاليت اين تيم همواره دستخوش تغييراتي بوده‌ و همواره شكل و ظاهر آن دچار تغييرات گوناگوني بسته به نظرات تصميم‌گيرندگان شده‌است؛ اما همواره رنگ مخصوص و هويت و باطن آن به همان صورت پيشين باقي مانده‌است.

لباس پرسپوليس براي دربي

لباس پرسپوليس براي دربي و براي هواداران اهميت بسياري دارد؛ زيرا اغلب هواداران تمايل دارند كه اين لباس سرخ رنگ را به تن كرده و براي نشان دادن حمايت و هواداري خود از تيم محبوبشان به ورزشگاه‌ها بروند. علاوه‌ بر آن، حتي دسته‌اي از هواداراني كه به ورزشگاه نمي‌روند هم اغلب تمايل به پوشيدن اين لباس براي ورزش و حتي استفاده روزمره دارند. عده‌اي نيز به سبب علاقه‌مندی به طرح اين لباس كه توسط كمپاني‌هاي مختلفي در اين سال‌ها طراحي شده‌است و همچنین رنگ دلربای آن، لباس پرسپولیس دربی را تهيه مي‌كنند. اگر شما علاقه‌مند هستيد كه اين لباس را براي خود و عزيزانتان باکیفیتی مرغوب و قيمتی مقرون‌به‌صرفه تهيه كنيد، مي‌توانيد از وب‌سایت رسمي ما ديدن كرده و يك خريد خوب و مطمئن را تجربه نماييد.

لباس جديد پرسپوليس براي دربي

لباس جديد پرسپوليس براي دربي در وب‌سایت رسمی برادران اسپرت به فروش می‌رسد. يقه‌ي اين پيراهن نيز به شكل یقه‌هفت بوده كه ظاهر اين لباس را نسبت به لباس‌هاي پيشين كمي متفاوت كرده و ظاهر جذابي را به آن بخشيده‌است. در لباس جديدي كه براي تيم پرسپوليس براي دربي طراحي شده‌است، مطابق معمول لوگوي تيم در سمت چپ لباس دیده می‌شود. بغل و سرآستین‌ها و همچنین سرشانه‌های آن نیز با رنگ سفید طراحی شده‌اند و تناقض آن با رنگ قرمز، جلوه‌ی بسیار زیبایی به آن بخشیده‌است. یک نقطه‌ی خاص و آشکار نیز در این طراحی وجود دارد که آن‌هم نماد شیر دال در آستین‌ها است که به‌عنوان نشان پرسپولیس دیده می‌شود.

پیراهن تیم پرسپولیس

پيراهن تيم پرسپوليس براي دربي از اهميت بسيار والايي هم براي بازيكنان و هم براي هواداران برخوردار است. اين بازي به دليل اهميت ويژه‌اي كه در طي تمام سال‌هاي فعاليت اين تيم براي هواداران داشته‌، باعث شده‌است كه هواداران بسياري از سراسر ايران به استاديوم محل بازي دربي در تهران بروند و به تشویق تیم محبوب خود بپردازند. اغلب اين هواداران تمايل دارند كه لباس دربي را بپوشند و از تيمشان حمايت و هواداري كنند. پوشيدن لباس دربي از آن جهت براي همه هواداران اهميت دارد كه هم هواداران دوآتشه، با پوشيدن اين لباس احساس غرور و افتخار مي‌كنند و هواداري خود را نسبت به تيم محبوبشان نشان مي‌دهند و هم بازيكنان با ديدن این‌که هواداران و تماشاچیان ‌هم لباس مشابهي با آن‌ها دارند، انگيزه و انرژي مضاعف می‌گیرند و درنتیجه عملكرد بهتري را از خود در زمين بازي ارائه مي‌دهند.

برای خرید لباس تیم ملی ایران در جام جهانی قطر 2022 کلیک کنید.

Main Menu